Akciové vianočné blahoželania


Novoročenka B 502Novoročenka C 502

Rozmer: 115x170
cena: 0,79 €

Novoročenka B 381Novoročenka B 381

Rozmer: 105x155
cena: 0,79 €

Novoročenka B 385Novoročenka B 385

Rozmer: 155x105
cena: 0,79 €

Novoročenka B 371Novoročenka B 371

Rozmer: 180 x 100
cena: 0,79 €

Na akciové vianočné pozdravy sa nevzťahujú žiadne ďalšie zľavy. Uvedená cena bez DPH je za
pozdravy bez textu alebo s akýmkoľvek štandardným textom z našej ponuky bez ďalších úprav.

Novoročenky za najnižšie ceny

Či už si to uvedomujeme ale nie, koniec roku sa blíži mílovými krokmi. Čo sa Vám vybaví pri slovách Nový rok? No predsa novoročenky a vianočné pozdravy. Verte, že ručne písaným novoročenkám už odzvonilo. Hitom dnešnej doby sú originálne novoročenky tlačené unikátnymi metódami. Dosť už bolo gýčovytých vianočných pozdravov. Prichádza éra nádherných štýlových novoročenkiek. A posielnie novoročeniek mailom? Prosím neurážajte svojho obchodného partnera. Pošlite mu dôkaz, že si ho Vážite - originálny vianočný pozdrav od Pamas

Pohľadnice,dopisy… kdeže, přichádza éra exkluzívnych novoročeniek

Neviete sa rozhodnúť aké novoročenky si vybrať, ktoré sú tie správne pre Vašeho partnera? Ponúkame Vám vianočné pozdravy a novoročenky, ktoré potešia a nadchnú toho, kto si ich nájde v poštovej schránke. Samozrejmosťou je, že pre firmy ponúkame podlač loga Vašej firmy. A u nás nielen bežnými farbami, ale aj originálnnou zlatou lesklou fóliou, ktorá sa perfektne hodí k vianociam. Ponúkame výber z množstva textov, ale natláčíme Vám aj Váš osobný. Originalita v posledných rokoch je trendy. Veríme, že sa neuspokojíte s nudnými sviečkami, či adventnými vencami na takzvaných PF, ale oceníte naše luxusné výrobky, v cenách obyčajných novoročeniek.


Kvalita, rýchlosť a navyše bezplatné vzorky! Novoročenky!

Stop nakupovaniu mačky vo vreci. U nás máte možnosť obdržať zdarma vzorku novoročenky, aby ste sa presvedčili a kvalite a jedinečnom spracovaní.

Späť


Copyright © 2008 - 2021 Pamas. Všetky práva vyhradené.
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií v päte stránky "GPDR"