Akciové vianočné blahoželania


Novoročenka B 385Novoročenka B 385

Rozmer: 155x105
cena: 0,88 €

Novoročenky za najnižšie ceny

Či už si to uvedomujeme ale nie, koniec roku sa blíži mílovými krokmi. Čo sa Vám vybaví pri slovách Nový rok? No predsa novoročenky a vianočné pozdravy. Verte, že ručne písaným novoročenkám už odzvonilo. Hitom dnešnej doby sú originálne novoročenky tlačené unikátnymi metódami. Dosť už bolo gýčovytých vianočných pozdravov. Prichádza éra nádherných štýlových novoročenkiek. A posielnie novoročeniek mailom? Prosím neurážajte svojho obchodného partnera. Pošlite mu dôkaz, že si ho Vážite - originálny vianočný pozdrav od Pamas

Pohľadnice,dopisy… kdeže, přichádza éra exkluzívnych novoročeniek

Neviete sa rozhodnúť aké novoročenky si vybrať, ktoré sú tie správne pre Vašeho partnera? Ponúkame Vám vianočné pozdravy a novoročenky, ktoré potešia a nadchnú toho, kto si ich nájde v poštovej schránke. Samozrejmosťou je, že pre firmy ponúkame podlač loga Vašej firmy. A u nás nielen bežnými farbami, ale aj originálnnou zlatou lesklou fóliou, ktorá sa perfektne hodí k vianociam. Ponúkame výber z množstva textov, ale natláčíme Vám aj Váš osobný. Originalita v posledných rokoch je trendy. Veríme, že sa neuspokojíte s nudnými sviečkami, či adventnými vencami na takzvaných PF, ale oceníte naše luxusné výrobky, v cenách obyčajných novoročeniek.


Kvalita, rýchlosť a navyše bezplatné vzorky! Novoročenky!

Stop nakupovaniu mačky vo vreci. U nás máte možnosť obdržať zdarma vzorku novoročenky, aby ste sa presvedčili a kvalite a jedinečnom spracovaní.

Späť


Copyright © 2008 - 2023 Pamas. Všetky práva vyhradené.
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií v päte stránky "GPDR"