Klasické vianočné pohľadnice verzus virtuálny svet


Klasické vianočné pohľadnice verzus virtuálny svet

V dnešnom stále a rýchlo sa rozvíjajúcom svete je všetko o rýchlosti. Vďaka technickému vývoju sme zmenili nielen používané nástroje, ale aj naše každodenné návyky. Namiesto narodeninovej alebo vianočnej pohľadnice, ktorá by dotyčného určite potešila, napíšeme len pár riadkov na Facebook a tým máme svoju povinnosť vybavenú. Rovnakým spôsobom zdieľame svoje zážitky, názory alebo videá.

Klasické vianočné pohľadnice verzus virtuálny svet

S rozširovaním internetu začali byť krásne vianočné papierové pohľadnice nahradzované e-mailovými vinšami alebo virtuálnymi pohľadnicami. Tak sa môže stať, že si vo svojej e-mailovej schránke medzi prijatými e-mailami nájdete viackrát skopírovanú tú istú virtuálnu pohľadnicu, ktorá býva často doplnená či už o nejaký kreslený vtip so Santa Clausom alebo v jej pozadí môžete počuť krásnu vianočnú melódiu. Tento spôsob posielania vianočných pozdravov je síce naozaj veľmi rýchly a nie je vôbec nákladný, ale na druhej strane nie je osobný. Vďaka Bohu, že sa ešte aj v dnešnej dobe stále nájdu ľudia, ktorí dajú prednosť klasickému papierovému pozdravu. Vaši blízki budú určite potešení, keď si v schránke nájdu rukou písanú pohľadnicu s originálnym prianím všetkého dobrého. Takúto pohľadnicu môžete umiestniť pod vianočný stromček, môžete sa k nej znova a znova vrátiť, prípadne ju ukázať priateľom a čo je na tom najkrajšie, že si ju môžete odložiť na pamiatku. Takýto spôsob posielania pohľadníc svedčí o tom, že máte o vašich blízkych záujem a že vám na nich záleží. Je to oveľa krajšie a milšie ako neosobné zdieľanie na Facebooku.


Vystúpte teda aj vy z radu tých, ktorí na poslednú chvíľu pošlú elektronickú pohľadnicu, aby si splnili svoju povinnosť a vyberte si z našej ponuky krásne vianočné prianie – veď na výber ich máme predsa dosť!

Pridať príspevok
Meno:
Názov príspevku:
Príspevok:

Späť


Copyright © 2008 - 2024 Pamas. Všetky práva vyhradené.
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií v päte stránky "GPDR"