Odosielanie pohľadníc


Odosielanie novoročných pohľadníc: stihnete to včas?


Pracovníci pošty sa o chvíľu poriadne zapotia. Čakajú ich tisícky vianočných balíkov a pohľadníc. Na odosielanie pozdravov poštou sme stále nezanevreli, práve naopak. No viete, kedy je správny čas na ich odoslanie?


Dôležité dátumy

Ak si odosielanie pohľadníc necháte na poslednú chvíľu, nemusia doraziť na miesto včas. Pošta bude v decembri doslova preplnená zásielkami, preto je potrebné sa na to pripraviť. Pokiaľ sa chystáte posielať pohľadnice 2. triedou, pošlite ich najneskôr 19. decembra. Pohľadnica by mala prísť na druhý pracovný deň po dni jej podania. To znamená, že dorazí na miesto až 21.decembra. Radšej choďte na poštu v doobedňajších hodinách, aby ste mali istotu, že sa pohľadnica stihne odoslať včas.

Na poslednú chvíľu

Keď sa rozhodnete pre odosielanie pošty 1. triedou, môžete na poštu prísť 22. decembra a pozdrav dorazí na miesto hneď na druhý deň. Samozrejme, za túto službu si musíte priplatiť. 24. decembra bude pošta zatvorená. Každopádne vám neodporúčame nechávať si odosielanie vianočných pozdravov na poslednú chvíľu. Vždy sa môže stať niečo nečakané a zásielka nemusí doraziť včas.

Posielanie novoročných pohľadníc do zahraničia

Chcete pozdravom potešiť niekoho zo zahraničia? Tak to sa musíte na poštu poponáhľať o niečo skôr. V rámci Európskej Únie trvá doručenie 2. triedou približne do 7 pracovných dní. Ak použijete 1. triedu, pošta by mala prísť približne do 5 pracovných dní. V krajinách mimo EÚ sa čas dodania líši.

Vyberte si z krásnych vianočných pozdravov

Doprajte svojim blízkym a známym pohľad na krásne pozdravy. Vyberte si vzor, farbu, font i text pohľadnice a my vám ju vyrobíme rýchlo a načas. Naša ponuka je naozaj široká a objednať si môže každý. Máte na výber z kartičkových novoročeniek, ale v ponuke nájdete aj exkluzívne otváracie pozdravy. Na výrobu používame tie najnovšie technológie tlače a pozdravy vám vieme ozdobiť zlatým práškom, perleťovým papierom, ale i so Swarovského krištáľmi.
Kratičková pohladnicaOtváracia novoročenkaPridať príspevok
Meno:
Názov príspevku:
Príspevok:

Späť


Copyright © 2008 - 2024 Pamas. Všetky práva vyhradené.
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií v päte stránky "GPDR"