Originálne dekorácie na vianočné pohľadnice


Originálne dekorácie na vianočné pohľadnice. Inšpirujte sa

Rozmýšľate nad tým, aké vianočné pozdravy pošlete svojej rodine či blízkym? Urobte si vlastné. Zabavíte sa a z výsledku budete mať obrovskú radosť. Zapojte do tejto kreatívnej činnosti aj vaše deti a potešíte aj ich.
Trblietavý stromček
Prvým tipom, ktorý hravo zvládnu aj menší, je pozdrav s trblietavým stromčekom. S výrobou začnite tak, že si nachystáte tvrdý výkres a vystrihnete z neho štvorec. Potom si zoberte obojstrannú lepiacu pásku a vystrihnite z nej menší trojuholník – to bude vrchná časť stromčeka. Odlepte jednu stranu pásky a nalepte ju na výkres. Potom vystrihnite pásik a prilepte ho pod trojuholník . Vystrihnite a nalepte ešte také aspoň dva (konce obdĺžnika môžete odstrihnúť do šikma, aby vytvorili vetničky stromčeka). Vznikne vám stromček. Posledný vystrihnutý tvar bude kmeň stromu (môže byť v tvare štvorca).

Keď už máte stromček hotový, odlepte vrchnú časť pásky z trojuholníka a nasypte naň farebné trblietky. Tie sa prilepia iba na pásku a ostatné zhrniete preč. Potom odlepte pásku z ďalšej časti stromčeka a nasypte naň trblietky inej farby. Takto postupujte až bude stromček hotový. Teraz zoberte stužku, obtočte ju okolo spodnej časti výkresu a spravte z nej mašličku. Tento výkres so stromčekom môžete ešte prilepiť na väčší farebný papier a krásny pozdrav je hotový.
Vianočná guľa z perál
Vystrihnite si z tvrdého farebného výkresu pozdrav obdĺžnikového tvaru. Prehnite ho na polovicu. Keď ho trochu roztvoríte, bude vám stáť na podklade. Na prednú časť pozdravu nalepte do vrchnej časti zvislý ozdobný pásik (pásik bude vidieť z hora nadol – na ňom bude zavesená guľa). Na jeho konci si jemne predkreslite ceruzkou kruh. Do kruhu nalepte pomocou lepidla gorálky v podobe perál. Striedajte menšie perly s väčšími, aby ste vytvorili krajší efekt. Spoj medzi koncom stužky a guľou zakryte ozdobnou mašľou. Prilepte ju na toto miesto lepidlom. Pod vianočnú guľu môžete napísať strieborným perom Veselé Vianoce.


zdroj: www.pinterest.com


Pozdrav s 3D efektom
Vytvorte si na pozdrave 3D darčeky v tvare vianočného stromčeka. Vystrihnite si pozdrav a preložte ho na polovicu. Položte ho na podložku, ako keby ste išli otvárať knihu. Na ľavej strane pri ohnutej časti nakreslite ceruzkou tri štvorce pod sebou. Na vrchu bude najmenší štvorec a naspodku najväčší. Teraz zoberte nožničky a hornú a spodnú časť každého štvorca nastrihnite. Keď pozdrav otvoríte, darčeky vystúpia von. Môžete na ne nalepiť ozdobný papier, mašličky, trblietky a iné.zdroj: www.pinterest.com

Pokiaľ chcete poslať svojej rodine, klientom a známym profesionálne vyrobené pozdravy, využite naše služby. Na výrobu pozdravov používame tie najmodernejšie technológie tlače.


Pokiaľ chcete poslať svojej rodine, klientom a známym profesionálne vyrobené pozdravy, využite naše služby. Na výrobu pozdravov používame tie najmodernejšie technológie tlače.Pridať príspevok
Meno:
Názov príspevku:
Príspevok:
08.05.2016 - 05:21 Deise Cristina disse - Malinda
Deise Cristina disse:Claro que é caro, mas deve valer mt a pena, afinal o hptel é um espetáculo e o visual dispensa cot;et&aacumnerios.
Reagovať
08.10.2015 - 15:42 novorocenky - peter boky
Mne by sa to robit nechcelo.
Reagovať

Späť


Copyright © 2008 - 2024 Pamas. Všetky práva vyhradené.
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií v päte stránky "GPDR"