Papierové pozdravy / nie SMS


Zabudnite na vianočné SMS blahoželania. Nahraďte ich krásnymi pozdravmi

Aj vy ste už zabudli na to, aké to je poslať niekomu pekný vianočný pozdrav? Teraz ale hovoríme o tom ozajstnom – papierovom pozdrave. Pripomenieme vám, prečo by ste mali SMS-ky vymeniť za pozdravy.


Posielanie vianočných blahoželaní cez SMS

Klasické vianočné pozdravy pred niekoľkými rokmi nahradili blahoželania cez SMS-ky. Veľa ľudí prestalo posielať pohľadnice a rozposlalo svojim známym SMS-ky s textom o Vianociach a Novom roku. Milé, vtipné, dojímavé...jednoducho to, čo mali na srdci. Dnes nastala doba, kedy nás vianočná SMS-ka až tak neprekvapí. Texty, ktoré nám prídu SMS-kou sa často opakujú, a preto je ťažké prekvapiť toho druhého niečím novým.

Ďalšou nevýhodou je cena za SMS. Samozrejme, ak máte výhodný paušál s SMS-kami do všetkých sietí zadarmo, vás sa to netýka. Ale tí ostatní z nás musia nad počtom odoslaných správ aj rozmýšľať. Občas nám príde blahoželanie aj cez email, ale to je dosť neosobné. No a na sociálnych sieťach niekto označí na jednu vianočnú fotografiu 40 ľudí a potom nás otravuje spam, ktorý táto fotka vyvolá.

Spomeňte si, aké to bolo kedysi

Spomínate si ale ešte na to, ako sme pred Vianocami v škole robili vianočné pozdravy? Vystrihovačky a lepenia nám dali zabrať, no výsledok stál za to. Aj vaše deti budú tento rok opäť na výtvarnej výchove tvoriť, tak prečo sa k nim nepridať? Aj vy si môžete vytvoriť svoj pozdrav pre blízkych. Ak neviete, ako na to, odpovede nájdete v našom predošlom článku.

No keď na tvorbu vianočných pozdravov čas nemáte, objednajte si ich z našej webovej stránky. Bude to príjemná zmena pre vás i pre vašich blízkych, priateľov či kolegov v práci. Naše novoročenky môžete odosielať vo veľkom, bez problémov vám vyrobíme aj 500 pozdravov. Pozdravy sú opäť v kurze a dávajú nám ešte krajší pocit z Vianoc.

Nahliadnite do sveta vianočných pozdravov

Prekvapte svojich známych napríklad hravou novoročenkou v obľúbenej modrej farbe. Výnimočná je tým, že sú na nej ručne lepené Swarovského krištále.
vianočný pozdrav modrý
Ak chcete niečo zaujímavejšie, vyberte si pozdrav s 3D efektom. Krásny efekt vznikol laserovým výrezom. Šmrnc mu dodáva perleťové biele pozadie s padajúcimi vločkami.
novoročenka 3D
Milý pozdrav v zelenom prevedení poteší každé oko. Tento pozdrav robí dojem luxusnosti, ale očarí aj originálnou prepracovanou technikou výroby.
vianočné prianie
Nezabudnite si pozrieť aj ďalšie krásne pozdravy z našej ponuky a napíšte nám do komentára, ktoré z nich sa vám páčia najviac. U nás môžete požiadať aj o vzorky zdarma.


Pridať príspevok
Meno:
Názov príspevku:
Príspevok:
08.05.2016 - 05:06 Eu creo que vale a p - Ronalee
Eu creo que vale a pena invertir en proxectos de exploración, e busca de vida extraterrestre, porque ainda que non atoparamos vida extraterrestre, servirianos para conocer mellor os distintos planetas.Eu creo que se conseguisemos obter indicios de vida noutros planetas sería algo moi interesante, xa que podriamos estudar como se vai creando a vida, os primeiros migsiorcanosmor….e podriamos comparalos cos comezos de vida na Terra, e comparar os distintos procesos polos que se xera.
Reagovať

Späť


Copyright © 2008 - 2024 Pamas. Všetky práva vyhradené.
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií v päte stránky "GPDR"