Ručne vyrobená vianočná pohľadnica od najmenších


Ručne vyrobená vianočná pohľadnica od najmenších

Rodiča, starého rodiča ale aj každého z nás určite poteší ručne vyrobená pohľadnica, ktorú nám s veľkou radosťou darujú najmladší členovia našej rodiny. Doširoka otvorené oči, ktoré volajú po uznaní a pochvale si zaslúžia naše obrovské ďakujem. Deti totiž dokážu do všetkého čo robia vložiť svoje srdce, svoju lásku a seba celého. Každá jedna pohľadnica robená týmto spôsobom je jedinečná a neopakovateľná.
Pri výrobe vianočných pohľadníc by sme mali deťom zaobstarať také prostriedky, pomôcky a farby, ktoré im nepoškodia pokožku a ktoré sú ľahko umývateľné. Všetky potrebné pomôcky nájdeme buď v papiernictve alebo v rôznych kreatívnych obchodoch, ktorý nájdeme na každom kroku.
Na inšpiráciu vám prinášame jeden návod, ako vyhotoviť úplne jednoduchú ale zato krásnu a milú pohľadnicu.

Ručne vyrobená vianočná pohľadnica od najmenších

Vianočný stromček s detskou dlaňou
Dieťa si rovnomerne namaľuje svoju rúčku zelenou farbou a následne ju obtlačí na papier. Keď farba zaschne, prilepíme na vrch stromčeka hviezdu, ktorú sme si predtým vystrihli zo žltého alebo zlatého papiera a po celom stromčeku rozmiestnime a nalepíme farebné guľôčky, ktoré sme tiež vystrihli v rôznych veľkostiach z rôznych farebných papierov. Takúto originálnu pohľadnicu stačí doplniť už len krásnym vianočným prianím, pripísať meno a rok a pohľadnica je hotová.
Buďme teda našim deťom nápomocní, zabezpečme im všetko, čo k výrobe Handmade pohľadnice potrebujú, prípadne im pomôžme niečo vymyslieť . Ak vás nič nenapadá, nechajte sa inšpirovať internetom – tam je stovka rôznych návodov a postupov. Učme naše deti kreatívnosti a zručnosti. Ručne vyrobená a darovaná pohľadnica poteší srdce každého a každý si ju určite rád odloží na pamiatku.

Pridať príspevok
Meno:
Názov príspevku:
Príspevok:

Späť


Copyright © 2008 - 2024 Pamas. Všetky práva vyhradené.
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií v päte stránky "GPDR"