Technika tlače


Ktorú techniku tlače zvoliť na vianočné pozdravy?


Blíži sa čas vianočný, ktorý nie je charakteristický len neustálym zhonom za darčekmi, ale takisto aj rozposielaním vianočných pozdravov. Ako sa také pozdravy vlastne vyrábajú a ktorá technika sa hodí na aký typ pozdravu? Dajte si poradiť. 

Ak chcete, aby vaša firma dala svojim klientom pocítiť, že si ich váži a nie sú jej ľahostajní, vhodným spôsobom, ako to urobiť, je aj rozposlanie vianočných pozdravov. Nie každý sa však hodí pre každého. Naučte sa rozlišovať jednotlivé techniky ich výroby.


laserLaserová technika a jej precíznosť

Vianočné pozdravy vyrábané laserovou technikou sú v súčasnosti veľmi obľúbené vďaka jej dokonalosti. Práve laser umožňuje, aby pozdravy boli do detailu prepracované, a tak si na ne môžete dať napísať či nakresliť skutočne čokoľvek. Nemusíte sa teda obmedziť na len už existujúce motívy, ale možná je takisto aj dotlač vlastného textu či loga. Výber farieb je iba na vás a vašom vkuse.

slepotlačSlepotlač vytvorí skvelý efekt

Kto sa rád hrá so svetlom, tomu sa bude páčiť slepotlač. Pri tej sa prostredníctvom použitia razníc pri vysokom tlaku vytvára na papieri štruktúra. Na papier sa tak prenesie motív razníc, čím sa získava plasticita. Lom svetla necháva na vianočnom pozdrave zaujímavý efekt, ktorý mnohí vaši klienti určite ocenia.

TermotlačZlatá horúca ražba

Niečo pre náročných. Horúca ražba je špeciálna technológia, pri ktorej sa za použitia razníc pri teplote približne okolo 130 stupňov a vysokom tlaku nanáša raziaca fólia na papier. To umožňuje tlač skutočnej zlatej farby na váš vianočný pozdrav. Túto možnosť poskytuje jedine technológia horúcej ražby.


slepotlač s paskouExkluzívna reliéfna ražba

Táto technológia je kombináciou už spomínanej slepotlače a horúcej ražby. Na papier sa zároveň nanáša raziaca fólia a takisto sa papier aj lisuje do výsledného tvaru. Lom svetla, ktorý touto technológiou vzniká tak dodáva vašim vianočným pozdravom naozaj exkluzívny a luxusný ráz.


Ak je možností na vás priveľa a neviete si vybrať tú najvhodnejšiu, aj tu existuje východisko. Vianocne-pozdravy.sk vám poskytnú vzorky bezplatne a vy sa tak môžete na vlastné oči presvedčiť o ich kvalite a vybrať si tie najkrajšie.


Ďalšie informácie o technológiách tlače vianočných pozdravov nájdete na našej webovej stránke.
Pridať príspevok
Meno:
Názov príspevku:
Príspevok:
08.05.2016 - 21:32 Evecyone,Acrording t - Jacoby
Evecyone,Acrording to , Starr is articulating his desire to learn about Baylor’s Baptist heritage along with what we Baptists understand about the doctrine of Baptism. I commend him on this.However, he still has a way to go to understand Baptist Ecclesiology. Just learning Baptismology (Geoff, I know that is not a word) is not sufficient. The Ecclesiology of the Churches of Christ is they are the one true church. Note the statements of Churches of Christ members above in comment #37.Blessings,Tim http://wxbvqqkcf.com [url=http://avlrcram.com]avlrcram[/url] [link=http://xmhvcdcsw.com]xmhvcdcsw[/link]
Reagovať
08.05.2016 - 04:56 Hello! I&72;1#8ve be - Yancy
Hello! I&72;1#8ve been reading your weblog for a while now and finally got the bravery to go ahead and give you a shout out from New Caney Tx! Just wanted to mention keep up the good job!
Reagovať

Späť


Copyright © 2008 - 2024 Pamas. Všetky práva vyhradené.
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií v päte stránky "GPDR"