Tipy a triky


Blahoželania a pozdravy: vylepšite ich jednoduchými trikmi


Posielate rodine a známym vianočný pozdrav a chceli by ste ho niečím skrášliť? Stačí urobiť málo a potešíte každé oko. Máme pre vás niekoľko tipov.


Trblietajúce sa Vianoce

vianočný pozdrav s mašličkou

Ak sa vám zdá vianočný pozdrav fádny, oživte ho trblietkami. Zlaté, strieborné, modré, zelené, ale aj červené sú ideálne farby. Miesta, kde chcete mať ozdoby, potrite priesvitným lepidlom. Potom na lepidlo vysypte trblietky. Trblietky, ktoré sa neprilepili, zosypte preč. Takto môžete vytvoriť pekné ozdoby aj cez maketu. Stačí trošku kreativity.


Mašlička pre skrášlenie

Pozdrav vylepší aj malá mašlička. Buď si ju kúpte niekde v obchode, alebo ju jednoducho vyrobte zo stužky, ktorú máte doma. Mašličku prilepte do niektorého rohu pozdravu. Druhou možnosťou je obviazať stužku okolo obvodu pozdravu a uviazať z jej koncov mašľu.

Krásny pozdrav s mašľou nájdete aj v našej ponuke:


Snehové vločky

Ďalej môžete vianočnú pohľadnicu vylepšiť snehovými vločkami. Vystrihnite si z papiera niekoľko menších vločiek. Ak neviete, ako sa to robí, inšpirujte sa inštruktážnym videom. Potom ich prilepte na pohľadnicu. Stačí, ak dáte lep iba do stredu vločky, aby jej kraje odstávali a vytvárali ešte krajší efekt.


 

laserové vianočné oznámenie

Famózne blahoželania a pozdravy od odborníkov

Úplnú dokonalosť vianočného pozdravu dosiahnete laserom. Prácu s laserom, ktorý dokáže urobiť digitálny výsek, sami doma nezvládnete. Na tento typ techniky sú potrebné zručnosti firmy, ktorá sa venuje výrobe novoročeniek.


S laserom dokážeme vyčariť aj takýto krásny pozdrav:


Určite ste si všimli na niektorých pohľadniciach vystúpenú ozdobnú štruktúru. Vzniká pomocou takzvaných razníc, ktoré pri vysokom tlaku na papieri vytvoria zaujímavú štruktúru. Táto technika sa nazýva slepotlač. Dodáva pohľadnici väčší dojem honosnosti.
vianočný pozdrav


 


Čaro Vianoc s Vianocne-pozdravy.sk

Ak sa vám nechce vyzdobovať pozdravy ručne, využite služby vianocne-pozdravy.sk. Postaráme sa o výrobu stoviek pozdravov podľa vašej potreby. Trblietavé ozdoby, kamienky, mašle...na našich pozdravoch nájdete všetko, po čom vaše oči zatúžia.

 
Pridať príspevok
Meno:
Názov príspevku:
Príspevok:
08.05.2016 - 05:14 Hey Jane! Love my fe - Steffi
Hey Jane! Love my fellow D&Ders. Well, I think you’ll love my books. Th1;7&#82eers action, adventure, intrigue and fighting (as well as a bit of a romantic plot line) that shifts back and forth between the modern world and the world of the Sidhe. Once you read it you need to drop me a line and let me know what you think.
Reagovať

Späť


Copyright © 2008 - 2023 Pamas. Všetky práva vyhradené.
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií v päte stránky "GPDR"