Vianočné pozdravy – kedy objednať?


Vianočné pozdravy – kedy objednať, aby nebolo neskoro

Znova po roku sa pomaličky blíži ten krásny čas, kedy majú ľudia k sebe bližšie. Všetci sú milí, priateľskí, všade vládne krásna a pokojná nálada a vo vzduchu cítiť, že sa blížia Vianoce. Na nakupovanie darčekov je možno ešte čas, ale pre tých z vás, ktorý majú zvyk posielať svojim blízky vianočné pozdravy, máme pár rád, ktoré treba dodržať, aby vaše vianočné priania dorazili adresátom v správny čas. Prostredníctvom krásnych vianočných pohľadníc máte príležitosť popriať vašim blízkym a rodine krásne prežívanie prichádzajúcich sviatkov. Rovnako aj firmy môžu využiť túto možnosť a cez pár riadkov natlačených na krásnom pozdrave sa môžu poďakovať za doterajšiu spoluprácu, a v nádeji na ďalší úspešný rok môžu popriať svojim kolegom, zamestnancom, dodávateľom a odberateľom všetko len to dobré.

Vianočné pozdravy – kedy objednať,  aby nebolo neskoro

Tento krásny zvyk - rozposielanie vianočných pozdravov tvorí neodmysliteľnú súčasť vianočných sviatkov a čo je veľmi pekné, že aj v dnešnej uponáhľanej dobe, kedy sa väčšina vecí rieši prostredníctvom internetu, je tento zvyk stále veľmi obľúbený.
Firmy, ktoré sa výrobou vianočných pozdravov zaoberajú – k takýmto patrí aj Firma Pamas-Trenčín, s.r.o. zamestnávajú tímy odborníkov, ktorých úlohou je každý rok vytvoriť novú kolekciu vianočných pozdravov. Je to zložitý a zdĺhavý proces od zhromažďovania nápadov, cez projektovanie až po samotnú tlač. U nás - vo firme Pamas-Trenčín, s.r.o. sa výroba vianočných pozdravov začína už v teplých letných dňoch, aby sme všetko stihli v pravý čas.

Vianočné pozdravy – kedy objednať,  aby nebolo neskoro

Kedy je však pre vás ten pravý čas objednať vianočné pozdravy, aby nebolo neskoro???
Prvý krok musíte spraviť vy. Keď si vyberiete nejaký konkrétny typ vianočnej pohľadnice z našej bohatej ponuky, musíte nám zaslať svoju objednávku s potrebnými údajmi – zvoleným textom, počtom kusov, číslom a typom oznámenia, aby sme vám na základe toho mohli vypracovať grafický náhľad. Po vašom odsúhlasení dáme vašu objednávku do tlače. Samotná tlač a kompletizácia vianočného pozdravu trvá približne 14 dní. Treba však myslieť nato, že predvianočné obdobie je typické zvýšeným záujmom o poštové služby. Slovenská pošta zaznamenáva v tomto období približne 20 % nárast v porovnaní s ostatnými mesiacmi v roku. Samozrejme aj rozposlanie vianočných kariet konečným adresátom si vyžaduje určitý čas.
A preto, keď budete cítiť, že vonku už začína fúkať chladnejší vietor, rána a večery sú už trošku chladnejšie, myslite na to, že už pomaly prichádzajú tie sviatky najkrajšie. Kliknite na našu stránku, vyberte si z ponuky našich vianočných pozdravov a potešte nimi svoju rodinu, blízkych alebo aj svojich obchodných partnerov a kolegov.

Späť


Copyright © 2008 - 2024 Pamas. Všetky práva vyhradené.
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií v päte stránky "GPDR"